300 ₺ Ve Üzeri Alışverişlerinize Anlaşmalı Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına Vade Farksız 3 Taksit!

Uzun Elbiseler

Bağlama Detaylı Poplin Elbise 736-Mor
Regular price 399.20 TL 359.20 TL
Bağlama Detaylı Poplin Elbise 736-Fuşya
Regular price 399.20 TL 359.20 TL
Bağlama Detaylı Poplin Elbise 736-Siyah
Regular price 399.20 TL 359.20 TL
Eteği Kloş Dantel Detaylı Elbise 549-BORDO
Regular price 256.00 TL 79.20 TL
Eteği Kloş Dantel Detaylı Elbise 549-BEYAZ
Regular price 256.00 TL 79.20 TL
V Yaka Maxi Elbise 1749-Siyah/pudra
Regular price 239.20 TL 159.20 TL
V Yaka Maxi Elbise 1749-Siyah/Beyaz
Regular price 239.20 TL 159.20 TL
V Yaka Maxi Elbise 1749-Siyah/Mor
Regular price 239.20 TL 159.20 TL
Büzgü Detaylı Şifon Elbise 1755-Bej
Regular price 199.20 TL 159.20 TL
Büzgü Detaylı Şifon Elbise 1755-Beyaz
Regular price 199.20 TL 159.20 TL
Büzgü Detaylı Şifon Elbise 1755-Çağla Yeşili
Regular price 199.20 TL 159.20 TL
Büzgü Detaylı Şifon Elbise 1755-Gri
Regular price 199.20 TL 159.20 TL

Kadınların giyerken inanılmaz keyif aldıkları ve oldukça şık görünümleriyle çevrenizdeki insanları büyüleyebileceğiniz uzun elbise hemen her mevsim giyebileceğiniz harika bir elbise olarak karşımıza çıkmaktadır. Her yaştan kadınlara hitap eden ve özellikle kız çocuklarının da çok beğendiği uzun elbise modeli rengârenk tasarımlarıyla hayli dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Hem fiyatlar açısından ideal hem de insanların zevklerine ve giyim tarzlarına fazlasıyla hitap eden uzun elbise kadınların özel günler ya da organizasyonlarda kadınların gözdesi ve kurtarıcısı konumunda yer almaktadır. Her türlü ayakkabı ile kullanılabilen bu kıyafetler; pamuklu, desenli, sade, sıfır kol ve yırtmaçlı gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bunların yanında hamile kadınlar içinde üretimi yapılan uzun elbise V yaka ve bol kesimleriyle de dikkat çekmektedir. Stokları devamlı olarak yenilendiği Rapellin.com sitesinde istenilen her türlü beden boyutunu bulabilir ve rahatlıkla satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar, kaliteli ürün satımı gibi birçok konuda öncü firmalardan birisi haline gelen Rapellin.com birbirinden farklı ve güzel elbise modelleriyle sizi bekliyor.

Uzun Elbise Modelleri

Uzun elbise modelleri yalnızca özel günlerde ya da özel olarak düzenlenen organizasyonlarda giyilmezler. Aynı zamanda gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında rahatlıkla giyilebilen bu kıyafetler renkleri ve desenleriyle size harika bir zarafet sunmaktadır. Bu elbiselerin modellerine bakacak olursak:

 • Halter Yaka Elbise

 • Tek Omuz Elbise
 • Çift Askılı Elbise
 • Kollu Elbise
 • Straplez Elbise
 • Genişleyen Elbise
 • Üçgen Elbise
 • Çan Elbise
 • Balon Elbise
 • Saray Elbisesi
 • Korsaj Elbise
 • Balo Elbisesi
 • Balık Elbise
 • Prenses Elbise
 • Düz Elbise
 • Spagetti Askılı Elbise
 • Kalem Elbise
 • Robalı Elbise
 • Tunik Elbise
 • Polo Yaka Elbise
 • Ceket Elbise
 • Drapeli Elbise
 • Babydol Elbise
 • Bandaj Elbise
 • Dolamalı Elbise

Gibi birbirinden farklı birçok model bulunmaktadır. Bu modelleri arasından en iyisini ve fiyat açısından en uygununu seçmek istiyorsanız kuşkusuz geleceğiniz adres Rapellin.com olacaktır. Hem uygun fiyatlar hem de birbirinden farklı renk seçenekleri sayesinde tam olarak istediğiniz tarz ve güzelliğe sahip olan bir uzun elbise satın alabilir ve uygun yıkama koşullarında hayatın her alanında giyebilirsiniz.

Uzun Kollu Elbise

Daha çok tesettür takan kadınlar için üretilen uzun kollu elbise türleri de oldukça sade olmasına rağmen farklı farklı renklerden oluşmaktadır. Bu tip elbiseler tesettür kullanan kadınların kendilerini gittikleri davetlerde, özel günlerde; nişan, düğün gibi organizasyonlarda daha güzel hissetmelerini ve bu doğrultuda giyimlerine zarafet katmaları amacıyla üretilmektedir. Ancak üretilen her uzun kollu elbise tesettür kullanan kadınlar için üretilmez. Tesettür kullanmayan kadınlar için de üretilmektedir. Her kadının kendisine göre bir giyim tarzı bulunmaktadır. Bu giyim tarzına uygun olan elbiseler de haliyle dikkat çekici bir hale gelmektedir. Uzun kollu elbise geçmişten günümüze değin hep popülerliğini korumuş bir elbise modelidir. Birbirinden farklı renkler ya da parlak bir yapıya sahip kumaşlar ile çok daha güzel bir görüntü elde edebilmeniz bu elbiseler sayesinde fazlasıyla mümkün olabilmektedir. Bu tip elbiselerin yanına güzel bir çanta, parıl parıl parlayan takılar kullanarak elbisenizi çok daha güzel bir hale getirebilir ve gittiğiniz davette zarafetinizle tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Uzun Yazlık Elbise

Uzun yazlık elbise bunaltıcı sıcakların bulunduğu yaz aylarında kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilen bir elbise modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle çok ince bir kumaştan (Özellikle keten) yapılan bu elbiseler de asıl amaç giyen kişiyi hem şık göstermek hem de bunaltıcı sıcaklarda bir nebze olsun rahatlatmaktır. Giyimi, yıkanması ve kombini aşırı rahat olan bu kıyafetler, aynı zamanda kadınların sıkça tercih ettiği kıyafetlerdendir. Uzun yazlık elbise; kısa kollu, dekolteli, ip askılı, sıfır kol, kolsuz ve uzun kollu gibi modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Yaz aylarında plaja gidilen günlerde ya da plajda düzenlenecek bir organizasyona davetliyseniz gönül rahatlığıyla giyebileceğiniz uzun yazlık elbise hem görüntünüzü daha da şık gösterecek hem de uygun takı ve çanta ile birlikte oldukça güzel bir kombin yapmanızı sağlayacaktır. Genellikle sıcağı emmemesi adına beyaz renklerde üretilen uzun yazlık elbise, Rapellin.com sitesinde farklı model ve çeşitleriyle sizi bekliyor. Beyaz, krem gibi açık tonlar kullanılmakla birlikte isteğe göre değişmektedir.

Önü Kısa Arkası Uzun Elbise

Önü kısa arkası uzun elbise nişan törenlerinde ya da isteme merasimlerimde de kullanılabilen bir elbise olarak karşımıza çıkar. Giyen kişiye oldukça zarif bir görüntü sunan bu elbise oldukça cesur dikimlere de sahiptir. Bu cesurluk giyen kişiye özgüven vermenin yanında oldukça önemli bir zarafette katacaktır. Davet edildiğiniz özel bir güne ya da bir düğüne gideceğiniz zaman rahatlıkla giyebileceğiniz gibi partilerde de bu elbiseyi tercih edebilirsiniz. Elbisenin ön kısmı yaklaşık olarak dizinizin 1 karış üzerine gelecek şekilde ayarlanmaktadır. Elbisenin arka tarafı da bileğinizin biraz yukarısında kalmaktadır. Bu şekilde bir tasarımı olan önü kısa arkası uzun elbise son zamanların önemli trendlerinden birisi haline gelmiştir. Kadınların sıkça tercih ettiği bu elbise türü Rapellin.com sayesinde hem uygun fiyata hem de kaliteli olacak şekilde evlerinize kadar gelmektedir. Elbisenin farklı modellerinden bir tanesi de elbisenin ön kısmının ve elbisenin arka kısmının aynı boyda olup elbisenin arka kısmına bilek hizasında bir tül konulmasıdır.

Günlük Uzun Elbise Modelleri

Uzun elbise yalnızca belli başlı davetlerde giyilmez. Günlük olarak da oldukça sık bir şekilde giyildiğini gördüğümüz bu elbiseler, kadınların favori elbiselerinden birisi haline gelmiştir. Günlük uzun elbise modelleri iş yerinde ya da herhangi bir sebeple dışarı çıkarken giyilmek için tasarlanmış elbiselerdir. Oldukça şık bir görünümleri olduğu kadar kaliteli kumaşlardan üretildiği için de bir hayli dayanıklı yapıları bulunmaktadır. İp askılardan yapılan ya da tulum şekilde de olabilen günlük uzun elbise modelleri her yerde giyilecek şekilde tasarlanmaktadır. Kadınlar giydiği her elbisede zarif ve şık bir görüntü oluşturmak isterler. Bu durum kadınların daha zarif yönlerinin olmasıyla alakalı bir durumdur. Bu sebepten ötürü de kadınlardaki gelişmiş zarafet anlayışına hitap edebilmek adına fabrikalar elbise modellerini her yıl yenilemektedirler. Rapellin.com sitesi de bu yeniliklere ayak uydurup yeri geldiği zaman çeşitli indirimler yaparak kadınların kendilerini daha güzel ve daha rahat hissetmelerine olanak tanımaktadırlar. Bu olanaklardan yararlanmak için hemen sitemize gelerek alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Uzun Yırtmaçlı Elbise

Son zamanlarda kadınların en sık tercih ettiği ürünlerden bir tanesi olan uzun yırtmaçlı elbise modeli tüm dikkatleri üzerinize toplamanızda size epey yardımcı olabilecek bir elbisedir. Bazen derin bir yırtmaç, bazen daha hafif bir yırtmaç, bazen sağ bacağı gösteren, bazense sol bacağı gösteren bir yırtmaç dizaynı bulunan bu uzun elbise modelleri hem düğünlerde, hem mezuniyet törenlerinde hem de kendinizi şık göstermek istediğiniz her özel davette bir numaralı giyebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Uzun yırtmaçlı elbise oldukça cesur bir kıyafettir. Cesur olmasının yanında önemli bir rahatlık katan bu elbise daha rahat hareket edebilmenizi sağlamaktadır. Özellikle derin yırtmaca sahip elbiseler sizi dar bir kalıbın içine hapsetmez ve oldukça önemli bir hareket olanağı sağlar. Tüm bunların ne kadar harika olduğunu düşündüğümüz zaman kadınların giymeyi en çok sevdiği elbisenin uzun yırtmaçlı elbise olduğunu söylemek çok da yanlış olmayacaktır. Bununla birlikte bu harika elbiselere uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajı için Rapellin.com sitemize bekliyoruz.

Uzun Saten Elbise

Saten kumaş, kumaşlar arasındaki en güzellerinden bir tanesidir. Hem estetik bir güzelliği olması hem de giyimin çok rahat olması sebebiyle en çok tercih edilen kumaş modelleri arasında bulunmaktadır. Uzun saten elbise yıkama konusunda biraz hassas davranılması gereken bir elbise türüdür. Mümkünse kuru yıkamacıya vererek kıyafetiniz yıkanmasından herhangi bir sorun oluşmasını önleyebilirsiniz. Uzun saten elbise gittiğiniz davetlerde sizin güzelliğinize güzellik katacaktır. Özellikle kırmızı renkteki saten elbiseler adeta göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahiptir. Yalnızca elbise türünde değil gecelik modellerini de oluşturan saten kumaşı, kumaşlar arasındaki en çekici ve zarif kumaş olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen uzun saten elbise terlenecek ortamlarda bu terden biraz da olsa arınmanızı sağlayabilir ve daha rahat bir akşam geçirmenize olanak verir. Rapellin.com sitesinde bulunan uzun elbise bölümünde rahatlıkla bulabileceğiniz uzun saten elbise kategorisi sayesinde siz de bu güzel kumaştan yararlanabilir ve gittiğiniz özel davetler ya da partilerde güzelliğiniz ile göz kamaştırabilirsiniz.

Uzun Triko Elbise

Yün ve pamuk karışımından yapılan triko kumaş hava tutma özelliğine sahiptir. Bu sebepten ötürü de sıcağı da bünyesinde tutacağı için yaz aylarında tercih edilmesi önerilmemektedir. Daha çok kış aylarından giyilen uzun triko elbise üzerinize tam olarak oturacak bir yapıya sahiptir. Kadınların bir miktar daha az tercih ettiği bir elbise modeli olan bu model, daha çok günlük hayatta kullanılmaktadır. Genellikle elbise kavramı özel günlerde veya partilerde, davetlerde vb. yerlerde kullanılsa da uzun triko elbise bu klasman içerisinde pek yer almamaktadır. Ağırlıklı olarak günlük kullanılan bu elbise kadınlar tarafından sevilmesine rağmen yalnızca kış aylarında kullanılıyor oluşu önemli bir handikap oluşturmaktadır. Bu sebepten ötürü de uzun triko elbise genellikle boğazlı bir yapıya sahiptir. Rapellin.com sitesinde kolayca bulabileceğiniz uzun triko elbise ile soğuk kış aylarında ne giysem derdi ile uğraşmayacaksınız. Hem boğazlı olması hem pamuklu bir yapıya sahip olması hem de bünyesinde sıcağı tutabiliyor olması sebebiyle kış aylarının vazgeçilmez elbisesi konumundadır.

Uzun Şifon Elbise

Şifon kumaş oldukça ince yapıya sahiptir. Polyester tabanlı olan uzun şifon elbise kumaşı tek katlı bir yapıda dokunmaktadır. İpeksi ve yumuşak bir yapısı bulunan bu elbise modeli şeffaf bir kumaştan yapılmaktadır. Oldukça şık ve zarif bir görüntüye sahip olmasına rağmen beyaz renk modellerinde iç gösterme sorunu oluştuğu için astar dikimi yapılmaktadır. Elbisenizin makinede yıkanmasını istiyorsanız 30 derecede yıkamanız tavsiye edilecektir. Diğer kumaş fiyatlarına göre daha ucuz fiyatlara sahip olan uzun şifon elbise bu fiyat uygunluğuna göre oldukça şık ve zarif bir görüntüye kavuşmanızı sağlamaktadır. Daha çok günlük olarak kullanılan bu elbise hava geçirme özelliğine sahip olduğu için çoğu kumaşa nazaran daha az terletme yapmaktadır. Ağırlıklı olarak yaz aylarından tercih edilen uzun şifon elbise ince bir yapıda olduğu için kış aylarında tercih edilmesi pek tavsiye edilmemektedir. 30 derece sıcaklıkla yıkandığı sürece elbisenize herhangi bir zarar gelmez. Siz de güzel elbiseden satın almak için Rapellin.com adresine gelebilirsiniz. Rapellin ile benzersiz ol!

Ne arıyorsun?

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı