300 ₺ Ve Üzeri Alışverişlerinize Anlaşmalı Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına Vade Farksız 3 Taksit!

Uzun Abiyeler

Tek Omuzlu Kadife Elbise 2201-Bordo
Regular price 497.60 TL 439.20 TL
Yaka Detaylı Nakışlı Uzun Elbise 720-Taş
Regular price 599.20 TL 439.20 TL
Yaka Detaylı Nakışlı Uzun Elbise 720-Siyah
Regular price 599.20 TL 439.20 TL
Yaka Detaylı Nakışlı Uzun Elbise 720-Gül Kurusu
Regular price 599.20 TL 439.20 TL
Yaka Detaylı Nakışlı Uzun Elbise 720-Çağla
Regular price 599.20 TL 439.20 TL

Türkçeye Fransızcadan girmiş olan abiye sözcüğü göz alıcı bir gösterişi olan anlamına gelmektedir. Özel günlerin, davetlerin vazgeçilmez kıyafetleri olan uzun abiye elbiseler birçok çeşidi bulunan oldukça geniş kapsamlı bir elbise türüdür.  Rapellin.com sitesinde her türden çeşidini bulabileceğiniz uzun abiye elbiseler oldukça kaliteli ve sağlam yapılara sahip ürünlerdir. Abiyenin birçok çeşidinden bir tanesi olan uzun abiye elbiseler renk ve model skalası bakımından seçeneği bol olan bir elbise türüdür. Özellikle yaz aylarının geldiği bu günlerde nişan gibi düğün gibi etkinlikler oldukça arttı. Bu sebepten ötürü de şık elbiselere ihtiyaç duyulmaktadır. Gidilen ortama göre tercih farklılığı gösterebilen uzun abiye elbiseler her kadının sıklıkla tercih ettiği ve oldukça ihtişamlı modellere sahip bir elbise türü olarak karşımıza çıkar.  Yine isteme törenlerinde ya da partilerde de sıklıkla tercih edilebilir bir elbise türü olması bakımından hemen hemen her organizasyonda tercih edilebilir bir abiye çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uzun Abiye

Gardırobunuz en şık parçalarından biri olabilecek uzun abiye türleri rapellin.com aracılığıyla sizlerin hizmetinize sunuluyor. Abiye elbise modelleri sayesinde çok daha şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz ve doğum günü partileri gibi ya da düğünlerde de sıklıkla uzun abiye tercih edebilirsiniz. Uzun abiye çok fazla türde bulunduğu için tercih edilebilmesi zor bir elbise olabilmektedir. Modeller arasında boğulmamak adına her zaman renk seçimi ya da yırtmaçlı uzun abiye modelleri tercih etmek sizin yararınıza olacaktır. Ten renginiz, saç renginiz gibi abiyelerinizi çok fazla etkileyen etken bulunmaktadır. İyi bir uzun abiye seçmenin birinci kuralı ten renginiz ile uyumlu bir abiye seçmektir. Ten renginiz ile uyumlu olmayan abiyeler üzerinizde kötü görünebilir; ancak uygun bir renk seçtiğiniz zaman harika bir görüntüyle gittiğiniz en ufak bir organizasyonda dahi herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Yine elbisenizin rengine uygun olarak seçtiğiniz çeşitli çanta ve takılar da güzelliğinize güzellik katabileceklerdir. Canlı renkler seçmek, bu renklere uygun kombinler yapmak ve bu kombinleri oldukça ihtişamlı şekilde gittiğiniz davetlerde gösterebilirsiniz. Bu tür elbiseleri rapellin.com sitesinde kolaylıkla bulabilir ve giyebilirsiniz.

Uzun Kol Abiye

Uzun kol abiye özellikle kış aylarında gittiğiniz özel davetlerde veya tesettür kullanan kişilerce tercih edilen bir abiye türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kış aylarının soğuk geçen günlerinde uzun kol abiye tercih edilmektedir. Bu tercihin altında yatan en önemli sebep herhangi bir şekilde üşümemektir. Yine de uzun kollu olmasına rağmen oldukça şık kıyafetler tercih edebilirsiniz. Estetik bir görünümü de bulunan bu elbiseler rapellin.com sayesinde sizlerin üstlerinde harika bir görüntüye sahip olmaktadır. Uzun kol abiye türlerinin kendi içerisinde balon kollu abiye gibi bir türü bulunmaktadır. Sıkça tercih edilen bu balon kollu abiyeler, hoş bir kombin oluşturmanın yanında oldukça kolay bir kombin de oluşturmaktadır. Bununla birlikte çok kolay bir şekilde giyilip çıkartılabilen bu uzun kol abiye sıkça tercih edilen bir türdür. Rapellin.com sitesinde satılan ürünler arasında en çok tercih edilen türlerden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Tesettür giyiminde de sıkça tercih edilen türlerden bir tanesi olan uzun kol abiye farklı farklı renk seçenekleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Estetik görünümleri sayesinde oldukça güzel ürünler olan bu abiye çeşitleri uygun fiyatları ile rapellin.com sitesinde sizleri bekliyor!

Uzun Çocuk Abiye

Uzun çocuk abiye elbiseleri çocuklar için üretilmiş olan elbise türleridir. Bu abiye türleri belli bir yaşta çocuklar için üretilir ve yine sıklıkla tercih edilmektedir. Çocuklar için üretilen bu uzun abiyeler yine bir çeşit düğün, nişan ya da özel davete giderken yanınızda ufak çocuğunuz da götürdüğünüz de onun için de bir abiye kullanmak isteyebilirsiniz. İşte bu durumlarda rapellin.com sayesinde çocuklarınızın da uzun abiye giymelerini sağlayabilirsiniz. Birbirinden renkli modeller, birbirinden farklı desenleri kullanabilir ve oldukça uygun fiyatlara bunları sipariş edebilirsiniz. 2 ila 16 yaş aralığına hitap eden bu elbiseler, çocuklarınızın favori kıyafetleri arasına girebilir. Hemen her türlü parti gibi etkinliklerde çocuklar tarafından tercih edilebilen bu elbiseler sayesinde çocuklarınız da bu tip organizasyonlarda oldukça şık bir görüntüye kavuşacaktır. Kız çocukları için üretilen bu tip uzun çocuk abiye oldukça uygun fiyatlara sitemizde rahatlıkla bulabilir ve kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uzun Abiye Modelleri

Uzun abiye modelleri içerisinde birçok model bulunmaktadır. Bu modellere bakacak olursak:

  • Balık Tarzı Uzun Abiye Modelleri

  • Düz Kesim Abiye Modelleri
  • Tül Etekli Uzun Abiye Modelleri
  • Kuyruklu Uzun Abiye Modelleri
  • Kloş Etekli Uzun Abiye Modelleri

Gibi modeller karşımıza çıkmaktadır. Bu modeller arasından en çok tercih edilen ise balık tarzı uzun abiye modelleri olarak dikkat çekmektedir. Bu abiye modelleri kadınlar arasında çok fazla tercih edilir. En önemli sebebiyse balık modellerin kadınların zarif ve estetik tarzına en uygun modeller olmasıdır. Özellikle zayıf kadınların tercih ettiği bu modeller vücuda tam oturan yapılarıyla fazlasıyla dikkat çekici kıyafetler olabilmektedir. Bununla birlikte düz kesim elbiseler ise kadınların yine çok tercih ettiği modellerin başında gelmektedir. Bu modellerde daha sade bir kullanım göze çarpmaktadır. Genç kızların favori abiyesi ise tül etekli uzun abiye modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle evlenen kadınların tercih ettiği bu abiye çeşitleri oldukça güzel ve estetik yapılarıyla dikkat çekmektedir. Kloş etekli uzun abiye modelleri ise ağırlıklı olarak mezuniyet törenlerinde kullanılan abiye çeşitleridir. Bunların tamamına rapellin.com güvencesiyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye

Rapellin.com sitesinde satışı en çok yapılan abiye modellerinden bir tanesi olan önü kısa arkası uzun abiye giyen kişiye harika bir görüntü vermektedir. Bu tip abiyelerde doğru kumaş seçiminin önemi çok büyüktür. Bu abiyeler daha çok yaz aylarında tercih edilen kumaşlardan yapılmaktadır. Bunun ise en büyük sebebi giyen kişinin kendisini serin tutmasına yardımcı olması ve terlemesini önlemek amacında olmasıdır. Mesela bu çeşit abiyelerde kadife kumaş kullanılması oldukça yanlış bir uygulamadır. Çünkü kadife kumaşlar oldukça dayanıklı olmasına rağmen çok kalın kumaşlar olduğu için yaz aylarından inanılmaz bir şekilde terlemenize ve bu sebepten ötürü çevrenize istenmeyen kokular yaymanıza yol açabilmektedir. Önü kısa arkası uzun abiye için tercih edilebilir en uygun kumaş kuşkusuz saten kumaşlardır. Çünkü hem daha güzel ve estetik bir görünüme sahiptir hem de sıcak ilkbahar ve yaz aylarında davet edildiğiniz özel organizasyonda sizi çok fazla terletmez. Ancak unutulmaması gerekir ki saten yapıdaki kumaşlar daha dikkatli ve özenli bir şekilde yıkanmalıdır. Yüksek sıcaklıklarda yıkanırsa kumaşta yıpranmalar oluşabilir ve bu da abiyenizin ömrünün beklenenden çok daha kısa sürmesine sebep olur.

Kısa Kollu Uzun Abiye

Kısa kollu uzun abiye genellikle yaz aylarının oldukça sıcak geçtiği yerlerde askılı abiye ya da hafif bir kolu olan abiye olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tip abiyeler yaz aylarının bunaltıcı havasında gerçekleşen nişan ya da düğün gibi organizasyonların vazgeçilmesi durumunda bulunmaktadır. Birçok farklı çeşidi bulunan kısa kollu uzun abiye boyca uzun olmasına rağmen kol kısmının kısa olmasıdır. Mesela yırtmaç bulunan abiyeler kadınlar tarafından bu tip abiyeler arasında en çok tercih edilen çeşittir. Bununla birlikte renk olarak ise kırmızı renkli abiyeler tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebi kadınların gittikleri organizasyonlarda dışarıya estetik bir görüntü verme arzusunda olmasından kaynaklanmaktadır. Kadınlar güzel görünmeyi sever ve bu doğrultuda da estetik zevkleri oldukça yükseklerdir. Bu sebepten ötürü her zaman için nerede ve nasıl giyineceklerini her zaman için çok iyi bilirler. Rapellin.com sitesinden rahatlıkla bulabileceğiniz kısa kollu uzun abiye modelleri kalıp açısından da herhangi bir problem çıkartmadan rahatlıkla giyilebilir türlerdir. Kendi kalıbını bilen, ten rengi ile uyumlu bir elbise rengi seçen ve elbisesine uygun bir ayakkabı ile yine kendisine ve elbisesine uygun çanta, takı gibi ekstra malzemeler kullanan bir kadın gittiği herhangi bir organizasyonda oldukça dikkat çekici ve güzel bir giyime sahip olacaktır.

Vücut Tipine Göre Uygun Abiye Nasıl Seçilir?

Bir abiye seçerken veya seçtiğiniz bir abiyeyi satın alırken en çok dikkat etmeniz gereken husus şüphesiz aldığınız elbisenin vücudunuzda nasıl duracağı olmalıdır. Kısa elbiselerde bu durum çok hissedilmese de uzun abiye elbiselerde bu durum çok net hissedilmektedir. Bu sebepten ötürü de vücut ölçülerinizi iyi bilerek alışveriş yapmak sizin için en mantıklı hareket olacaktır. Mesela geniş bir sırt kısmına sahip bir kadınsanız almanız gereken abiye türü kuşkusuz V yaka bir uzun abiye olmalıdır. İnternetten alışveriş yapmak her ne kadar zaman açısından sizi tasarrufa itiyor olsa da beden açısından elbise seçimini çok zorlaştırmaktadır. Bunu için de yapmanız gereken rapellin.com sitesinde mankenlerimizin uzun abiye ile fotoğraflarının yer aldığı kısmın altında bulunan tablo numarasına bakmak olacaktır. Orada bulunan tablo sayesinde hemen size uygun olan bedeni seçebilir ve bu sayede de bedeninize tam olarak istediğiniz şekilde uyan abiyeyi bulup satın alabilirsiniz. Bununla birlikte satın aldığınız ürünlerimizde aynı zamanda yıkama talimatı da bulunmaktadır. Bu yıkama talimatına da bakarak kıyafetinizi o şekilde yıkamalı ve böylelikle abiyenizin kullanım süresini artırabilirsiniz.

Uzun Abiye Fiyat Aralıkları Nedir?

Elbise modellerinin fiyatlandırması konusunda birçok değişken bulunmaktadır. Bu değişkenlerken en önemlisi kuşkusuzu satın alacağınız ürünün kumaşıdır. Çünkü kaliteli kumaşa sahip bir ürün satın almak istiyorsanız ödeyeceğiniz ücret normal kumaşlı bir uzun abiye ile daha farklı olacaktır. Kaliteli kumaş her zaman için daha pahalıdır.  Ancak unutulmamalıdır ki bir abiye alırken önemli olan harcadığınız fiyattan ziyade alabileceğiniz en kaliteli ürünü satın almaktır. Çünkü kaliteli kumaşı olan bir abiye satın aldığınız zaman çok daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu noktada ise kalitenin tek adresi olarak karşınıza kuşkusuz rapellin.com çıkmaktadır. Oldukça yüksek ürün kalitesi ve piyasaya göre daha uygun fiyatları sayesinde istediğiniz kıyafeti istediğiniz an satın alabilir ve doya doya uzun yıllar giyebilirsiniz. Rapellin ile benzersiz ol!

Ne arıyorsun?

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı