Biz Kimiz?

2006 yılında küçük bir konfeksiyon atölyesinde fason imalatı ile başladığımız serüvenimiz her geçen gün gelişerek bugün ADR GROUP TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ çatısı altında bir araya gelmiştir. 

RAPELLİN, PHELDA ve THREE'S ADR GROUP tekstil sanayi ve ticaret limited şirketinin tescilli markalarıdır.

RAPELLİN.COM da satılan tüm ürünler kendi bünyemizdeki fabrikalarımızda tasarlanıp üretilmektedir. Bu yüzden sitemizdeki tüm ürünlere kalite garantisi vermekteyiz.

ADR GROUP deneyimli kadrosu ve yenilikçi yapısı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda büyümeyi, kadın giyiminde modern çizgilerin ve şıklığın temsilcisi olmayı hedeflemektedir.

En güzel renkler ile sanatsal dokunuşlar, doğal malzemelerle doğa dostu ürünler, benzersiz tasarımlarla uygun fiyatlar ADR GROUP şemsiyesi altında bir araya gelmiştir.

Modern kadınların aradıkları şıklığı, modern çizgileri ve ölçülü giyimi bir araya getirerek oluşturduğu koleksiyonlarla giyim tutkusu oluşturmak ADR GROUP un tutkusudur.

ADR GROUP, yenilikçi, ilham veren, büyük hedefleriyle fark oluşturan, ekip çalışması ile büyüyen, zarif, dinamik, şık koleksiyonlara sahip, etkili adımlarla yeni moda anlayışına katkı sağlayan, başarıya inanmış bir şirkettir.

Marka Tonumuz; pozitif, doğal, sakin, cool, kendinden emin, merak uyandıran, ilham verici ve moderndir.

Marka Konumlandırmamız; Tarz ve fiyatta “ölçülü”, tasarım, kalite, modernlik ve şıklıkta “iddialı” kadın giyim markası.

Hedef kitlemiz; 14 yaş üstü, modayı takip eden, ölçülü bir stili olan, modern giyinmeyi tercih eden, kalite hassasiyeti yüksek ancak makul fiyatlara da önem veren kadınlardır.

There are no items in your cart