300 ₺ Ve Üzeri Alışverişlerinizde Anlaşmalı Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına Vade Farksız 3 Taksit!
Erkek Arkadaşınızla İlk Buluşmada Nasıl Giyilir?

Erkek Arkadaşınızla İlk Buluşmada Nasıl Giyilir?

İlk buluşma erkekler için de kadınlar için de çok önem verilen bir husustur. Kıyafetler insanların iç dünyasını, zevklerini ve kriterlerini yansıttığı için ilk buluşmada tercih edilen kıyafetlere önem göstermek gerekir. İlk defa görüşeceğin insana güzel bir izlenim bırakmak için kıyafet seçiminde çok dikkat etmek gerekir. Kadınlar bu konuda çok titiz çalışırlar. İlk buluşmaya haftalar öncesinden hazırlanmaya başlayan kadınlar daha çok uyumlu ve düzgün kıyafetler seçmeye özen gösterirler.


Kriter ve zevkleri dış görünümde en iyi yansıtan husus kıyafetlerdir. Kadınlar ilk kez görüşecekleri kişiler için kötü giyinmemeye ve her şeyin bir uyum içinde olmasına çok özen gösterirler. Kimsenin profesyonel bir şekilde giyinmesi elbette beklenemez. Fakat kadınlar ellerinden geldiğince dekoltesiz, doğru proporsiyonda ve doğru renklerde kıyafet seçimlerini yapmaktadır. İlk görüşmede erkeklerin irite olacağı kıyafet hataları yapmayıp daha risksiz parçalar seçmek gerekir.

Aşırı Dekolteden Uzak Durmalı


İlk buluşmada en çok dikkat edilmesi gereken konu aşırı dekoltedir. Kişi aşırı dekolteden hoşlanıyor olsa da karşı tarafın bu konuya bakış açısının ne olduğunu bilmediği için bu konuda risk almaması gerekir. İlk görüşmede aşırı dekolte hoş bir görünüm sağlamaz. İlk görüşmede direkt dekolteyi göze sokmak pek de hoş duran bir durum olmamaktadır. Aşırı dekolte karşı tarafı rahatsız edebilir. Dekoltenin en iyi kullanımı doğru yerde ve doğru ölçüde güzel durmaktadır. Bu şekilde kadına daha asil ve daha şık bir duruş kazandırır. Bu sebeple ilk buluşmada illa bir dekolte kullanmak isteyen kadınların mutlaka kararında ve doğru formda kullanması gerekir.

Renk Cümbüşü Yaratmamak Gerekir


Malum yaz ayındayız ve bu ayların olmazsa olmazı cıvıl cıvıl renklerdir. Yazın gelmesiyle her yer rengârenk bir görünüm alır. Fakat bu renkler ilk görüşme için pek de iç açıcı bir durum olmamaktadır. Bu sebeple renk kombinasyonu yaparken her renkten bir tutam almamaya çok dikkat etmek gerekir. İlk buluşmada kadınların en risksiz kıyafetleri seçerek en şık ve en zarif görünümü yakalaması gerekir. Bu zariflikte maalesef ki renk karmaşası ile sağlanmamaktadır. İlk buluşmada erkekler ilk olarak görünüme ve kıyafete bakar daha sonra kadının fikri ile ilgilenir. Bu sebeple çok dikkatli ve çok özenli bir kombin yapmak gerekir.

Topuklu Ayakkabıların Boyuna Dikkat Etmeli


Kadınlara topuklu ayakkabı denildiği an akan sular durmaktadır. Acı verse de yorsa da kadınlar topuklu ayakkabılardan vazgeçemezler. Fakat ilk buluşmada topuklu ayakkabının boyuna çok dikkat etmek gerekir. Çünkü görüşeceği insanın boyu daha kısa olabilir. Bu durumu da hiçbir kadın yaşamak istemez. Aynı zamanda erkekleri de çok rahatsız eden bir durum oluşturur. Görüşülecek olan erkek arkadaşın boyu tam olarak biliniyorsa giymekten bir problem çıkmaz fakat boyu tam olarak bilinmiyorsa topuklu ayakkabıdan kaçırmak gerekir.En Güncel Haberlerimizi Takip Edin!

Ne arıyorsun?

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı