rapellin.com

YENİLENDİK LODMELA.COM DA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ.

e-bülten hakkımızda iletişim

HAKKIMIZDA

rapellin

 


TARİHÇEMİZ

Rapellin ile hikayemiz 2005 yılında İstanbul Beyoğlu'nda küçük bir tekstil atölyesi kurmakla başladı. Farklı firmalara 7 yıl boyunca toplam 10 yetenekli arkadaşımız ile kreatif ürünler çalıştık ve günümüzde ise sitemizdeki tüm ürünleri kendi bünyemizdeki fabrikalarda işini seven deneyimli personelimizle üretiyor ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

MİSYONUMUZ

RAPELLİN, PHELDA ve THREE'S markaları ile üretilen ürünlerimizi yüksek kalite standartlarında üretiyor ve moda çizgimizin her zaman diğer markalardan farklı olmasına özen gösteriyoruz. En güzel renkler ile sanatsal dokunuşlar, benzersiz tasarımlar, modern kadınların aradıkları şıklığı, modern çizgileri ve ölçülü giyimi bir araya getirerek oluşturduğumuz Kadın Giyim koleksiyonlarıyla, özel giyim tutkusu oluşturmak bizim için ilham kaynağı olmuştur. Büyük hedefleriyle fark yaratan ekibimiz zarif, dinamik, şık koleksiyonlara sahip etkili adımlarla yeni moda anlayışına katkı sağlayan başarıya inanmış bir ekiptir.

 

VİZYONUMUZ

ADR GROUP Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak mutlak müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, kaliteli, güvenilir ve Uygun Fiyatlı Kadın Giyim ürünleri sunmak; şirketimizin saygınlığını ve değerini artırmak gayesindeyiz.

 

RAPELLİN, PHELDA,THREE’S ADR GROUP TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'NİN TESCİLLİ MARKALARIDIR.

 

İLETİŞİM

rapellin

ADRES

Adres

Mahmut Şevketpaşa Mah. Kurudere Sok. no:85/c 34360 Şişli İSTANBUL

Telefon

+90 850 346 11 03
+90 850 346 11 03

Harita

?>